ProMobil Fleet

ProMobil Fleet sp. z o. o.

ul. Bystra 7, 61-366 Poznań
Sekretariat: tel. 61 818 06 77
Dział Zarządzania Flotą: tel. 61 847 53 51

Dział Handlowy

Magdalena Prentka

Dyrektor Sprzedaży
tel.kom. +48 690 300 767
magdalena.prentka@promobilfleet.pl

Mateusz Białas

Starszy specjalista ds. wynajmu
tel.kom. +48 514 810 821
mateusz.bialas@promobilfleet.pl

Paweł Krysiński

Doradca ds. wynajmu
tel.kom. +48 512 890 045
paweł.krysinski@promobilfleet.pl

Matylda Cieślik

Koordynator Działu Handlowego
tel.kom. +48 502 353 393
matylda.cieslik@promobilfleet.pl

Agnieszka Borowczak

Koordynator Działu Handlowego
tel.kom. +48 512 302 404
agnieszka.borowczak@promobilfleet.pl

Szymon Palpuchowski

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
tel.kom. +48 514 752 361
szymon.palpuchowski@promobilfleet.pl

Agata Magnuszewska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
tel.kom. +48 505 490 306
agata.magnuszewska@promobilfleet.pl

Agata Czerwińska

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
tel.kom. +48 572 292 331
agata.czerwinska@promobilfleet.pl

Dział Zarządzania Flotą

Arleta Maćkowska

Dyrektor Działu Zarządzania Flotą
tel.kom. +48 509 406 446
arleta.mackowska@promobilfleet.pl

Bartosz Walkowiak

Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Flotą
tel.kom. +48 512 038 596
bartosz.walkowiak@promobilfleet.pl

Roman Kołaski

Specjalista ds. zarządzania Flotą
tel.kom. +48 506 213 021
roman.kolaski@promobilfleet.pl

Szymon Bańdurski

Specjalista ds. zarządzania Flotą
tel.kom. +48 512 038 591
szymon.bandurski@promobilfleet.pl

Ewa Górska

Specjalista ds. zarządzania Flotą
tel.kom. +48 506 475 931
ewa.gorska@promobilfleet.pl

Piotr Smura

Specjalista ds. zarządzania Flotą
tel.kom. +48 508 908 515
piotr.smura@promobilfleet.pl

Sprawdź, kto nas poleca

"Serwis, załatwienie potrzebnych ubezpieczeń, a nawet mycie samochodu – tym już się nie martwię! Wynajem aut od ProMobil Fleet pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. A wiadomo – czas to pieniądz! Dlatego na pewno będę kontynuował współpracę z ProMobil Fleet."

Janusz Misztal

Kierownik wydziału, Zarządzanie Majątkiem TIM SA

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Wyślij do nas zapytanie ofertowe! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich wymagań i potrzeb. Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać!

* Pola obowiązkowe

do góry