ProMobil Fleet

Na czym polega?

Nawet jeśli masz już flotę samochodów firmowych, możesz skorzystać z usług ProMobil Fleet.
Jak? To proste – przerzuć na nas opiekę nad swoimi firmowymi autami!

Oferujemy Ci podobne rozwiązania w zakresie obsługi floty, jakie dostaje Klient korzystający z wynajmu długoterminowego. Twój Opiekun Mobilny, będzie odwiedzał Cię raz w tygodniu i czuwał nad sytuacją 24 h/7 dni w tygodniu, nawet w niedziele i święta. Bądź pewny, że o Ciebie zadbamy.

Zakres obsługi

Obsługa serwisowa

Koordynujemy i finansujemy serwis, naprawy i przeglądy okresowe (wraz z ewentualną wymianą ogumienia). Zapewniamy również opiekuna floty dostępnego 24 h/d. W razie potrzeby dostajesz od nas samochód zastępczy. Raz w roku (lub na życzenie częściej) przekazujemy informacje o samochodzie na podstawie tzw. przeglądów estetycznych.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

W pełnym zakresie koordynujemy proces likwidacji szkód komunikacyjnych. Kontrolujemy również niewielkie wydatki związane z uszkodzeniem samochodu.

Faktura zbiorcza

Przygotowujemy dla Ciebie zbiorczą fakturę za całość usług zarządzania flotą, co jest sporym ułatwieniem dla Twojej księgowości.

Raporty

Na Twoje życzenie przygotowujemy dowolny raport o stanie floty (zgodnie z wcześniej określonymi cyklami). Masz też możliwość lokalizacji i śledzenia parametrów pojazdu za pomocą GPS, jeśli tylko sobie tego zażyczysz.

Dlaczego warto?

Dzięki współpracy z nami możesz oszczędzić sobie wielu problemów i dodatkowych kosztów. Zobacz, co może dać Ci zarządzanie flotą CFM przez Promobil Fleet!

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy

Dla nas liczy się każdy Klient. Dzięki temu nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do potrzeb i predyspozycji danej firmy.

Nie ma dla nas różnicy, czy wypożyczasz nasze auta, czy korzystasz jedynie z zarządzania swoją flotą. Bądź pewien, że będziemy o Ciebie dbać tak, jak tylko najlepiej umiemy.

Pozwól sobie zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki temu, że to my będziemy zarządzać Twoją flotą samochodów firmowych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapytaj nas!

O szczegóły zapytaj nas pod numerem telefonu

+48 61 818 06 77 lub +48 512 038 596

Sprawdź, kto nas poleca

"Serwis, załatwienie potrzebnych ubezpieczeń, a nawet mycie samochodu – tym już się nie martwię! Wynajem aut od ProMobil Fleet pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu. A wiadomo – czas to pieniądz! Dlatego na pewno będę kontynuował współpracę z ProMobil Fleet."

Janusz Misztal

Kierownik wydziału, Zarządzanie Majątkiem TIM SA

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Wyślij do nas zapytanie ofertowe! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję dostosowaną do Twoich wymagań i potrzeb. Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać!

* Pola obowiązkowe

do góry