fbpx

Kontakt

promobil_logo

ProMobil Fleet sp. z o. o.

Sekretariat: tel. 61 818 06 77

ul. Bystra 7, 61-366 Poznań

Anna Strojnowska

Anna Strojnowska

Asystentka zarządu - specjalista ds. administracyjnych

+48 502 353 393 anna.strojnowska@promobilfleet.pl

Dział Handlowy

Magdalena Prentka

Magdalena Prentka

Dyrektor sprzedaży

+48 690 300 767 magdalena.prentka@promobilfleet.pl
Mateusz Białas

Mateusz Białas

Kierownik sprzedaży

+48 514 810 821 mateusz.bialas@promobilfleet.pl
Piotr Bartkowiak

Piotr Bartkowiak

Starszy specjalista ds. sprzedaży

+48 793 448 488 piotr.bartkowiak@promobilfleet.pl
Łukasz Prościński

Łukasz Prościński

Specjalista ds. wynajmu

+48 512 890 045 lukasz.proscinski@promobilfleet.pl

Dział Zarządzania Flotą

Arleta Maćkowska

Arleta Maćkowska

Dyrektor Działu Zarządzania Flotą

+48 509 406 446 arleta.mackowska@promobilfleet.pl
Bartosz Walkowiak

Bartosz Walkowiak

Zastępca Dyrektora Działu Zarządzania Flotą

+48 512 038 596 bartosz.walkowiak@promobilfleet.pl
Ewa Górska

Ewa Górska

Specjalista ds. zarządzania flotą

+48 506 475 931 ewa.gorska@promobilfleet.pl
Szymon Bańdurski

Szymon Bańdurski

Koordynator Działu Obsługi Klienta

+48 512 038 591 szymon.bandurski@promobilfleet.pl
Krzysztof Woźniakowski

Krzysztof Woźniakowski

Specjalista ds. zarządzania flotą

+48 506 213 021 krzysztof.wozniakowski@promobilfleet.pl
Piotr Smura

Piotr Smura

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 508 908 515 piotr.smura@promobilfleet.pl

Dział Obsługi Klienta

Agnieszka Appelt

Agnieszka Appelt

Specjalista ds. obsługi klienta

agnieszka.appelt@promobilfleet.pl
Anna Mrozik

Anna Mrozik

Specjalista ds. finansowych i obsługi umów

anna.mrozik@promobilfleet.pl
Monika Kurek

Monika Kurek

Specjalista ds. ekonomiczno-finansowych

monika.kurek@promobilfleet.pl
Szymon Palpuchowski

Szymon Palpuchowski

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

szymon.palpuchowski@promobilfleet.pl
Dawid Michalak

Dawid Michalak

Specjalista ds. zarządzania flotą i obsługi umów

dawid.michalak@promobilfleet.pl